влевовправо
Новинка

Чохол для вудилищ риболовний на три відділення Miracle Fish 130 см напів-жосткий
- В наявності 1 од.
880 ₴
+380956869179
- +380 (95) 686-91-79Магазин "Трофей"
- +380 (97) 938-56-56Микола
- +380 (66) 040-01-58Вадим
- +380 (50) 835-29-94Ірина
- +380 (68) 381-07-11Ірина
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чохол виконаний з дуже надійного та перевіреного часом матеріалу, що не вигоряє на сонці, стійкий до зносу. Оснащений якісною блискавкою та фурнітурою. Усередині чохол розділений на три рівнозначні та незалежні відсіки для розміщення різних вудлищ з котушками, об'ємні бічні кишені нагоді для розміщення потрібного інструменту та рибальських аксесуарів. Стінки чохла виконані із щільного матеріалу, що запобігає пошкодженню вудилищ, навіть при падінні чохла. По периметру в шви чохла вшитий дріт, що надає йому жорсткості. Для перенесення чохла є ручка і два ремені на плече. Можна носити, як рюкзак.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Чохол для вудилищ |
| Тип корпусу | Напівжорсткий |
| Кількість відділень | 3 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 130 см |
| Ширина | 26 см |
| Глибина | 25 см |
- Ціна: 880 ₴


