влевовправо
Новинка

Чохол для вудилищ риболовний WEIDA на три відділення 135 см напів-жосткий
- В наявності
980 ₴
+380956869179
- +380 (95) 686-91-79Магазин "Трофей"
- +380 (97) 938-56-56Микола
- +380 (66) 040-01-58Вадим
- +380 (50) 835-29-94Ірина
- +380 (68) 381-07-11Ірина
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Місткий, напівжорсткий чохол для вудок і спінінгів довжиною до 135 см. Дозволяє дбайливо перевозити снасті без знімання котушок. Виконаний з міцного, вологостійкого матеріалу
Із основних переваг слід відзначити:
- Якісний, щільний, водостійкий матеріал
- Відмінне пошиття
- Напівжорсткий каркас
- Три секції
- Великі, надійні замки і блискавки
- Двозамковая застібка-блискавка
- Дві ручки для перенесення в руках
- Два плечових ременя для носіння на спині
- Дві накладних кишені на лицьовій частині (30х13х4см. і 60х13х4см.), для зберігання підставок і рибальських аксесуарів
- Бічне зовнішнє кріплення з тильної сторони для підставок чи підсака.
Чохол Weida - хороше вкладення, яке забезпечить збереження ваших снастей.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Weida |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Чохол для вудилищ |
| Тип корпусу | Напівжорсткий |
| Кількість відділень | 3 |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 135 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 25 см |
- Ціна: 980 ₴






